Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Авдіївської міської ради Донецької області

Неділя, 23.01.2022, 19:09

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог Файлов | Реєстрація | Вхід

Головна » Файли » Мої файли

Протокол індивідуального навчання
[ Викачати з сервера (36.5 Kb) ] 26.11.2018, 21:03

     МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

пр. Перемоги, 10, М.Київ, 01135, тел. (044) 481-32-21, факс (044) 481-47-96 Е-таі1: mon@mon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185

Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій

Про застосування Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах

Направляємо для врахування в роботі Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року № 369, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 березня 2017 року за № 416/30284 (далі - Положення), яке набуло чинності з 04 квітня 2017 року.

Доручаємо організувати вивчення норм, які містяться у Положенні, працівниками місцевих органів управління освітою, керівниками та педагогічними працівниками навчальних закладів, у яких організовується екстернат.

Основною відмінністю нового Положення є врахування потреб на здобуття загальної середньої освіти особами з тимчасово окупованої території України, неконтрольованої владою території Донецької і Луганської областей (далі - неконтрольована територія) та території населених пунктів на лінії зіткнення, надання їм певних прерогатив та пільг для здобуття освіти екстерном.

Нове Положення містить ряд істотних новацій. Серед інших відмінностей слід, передусім, виділити такі.

До переліку осіб, для яких організовується екстернат, включено осіб, які проживають на неконтрольованій території та на території населених пунктів на лінії зіткнення; мають статус біженців; яким надано тимчасовий чи додатковий захист в Україні, та осіб, які звернулися із заявою про визнання біженцем або про надання додаткового чи тимчасового захисту, - тобто тих осіб, які прагнуть отримати освіту в України, але з певних причин обмежені у можливості здобути її у звичайний спосіб.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №1/9-194 від 07.04.2017

З метою створення сприятливих умов для отримання загальної середньої освіти екстерном збільшено термін подачі заяв про зарахування на екстернат. Приймання таких заяв починається з першого вересня і закінчується не пізніше ніж за три місяці до початку проведення відповідного річного оцінювання чи атестації.

Для осіб, які навчалися або навчаються за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на неконтрольованій території або на території населених пунктів на лінії зіткнення, приймання заяв здійснюється протягом всього календарного року. Заяву про зарахування на екстернат може подати неповнолітня особа, яка виїхала із неконтрольованої території або з населеного пункту на лінії зіткнення у супроводі родичів або будь-яких інших повнолітніх осіб, які не є її законними представниками. Передбачена можливість подачі заяви особами з неконтрольованої території засобами електронного зв'язку.

Звертаємо увагу, що рішення про зарахування особи на екстернат приймає керівник навчального закладу, у якому організовано екстернат, та не потребує погодження з місцевим органом управління освітою.

Положенням передбачено право екстерна на одночасне проведення оцінювання рівня його навчальних досягнень за декілька освітніх рівнів (початкової, базової чи повної загальної середньої освіти). З цією метою для екстерна керівником навчального закладу затверджується індивідуальний навчальний план та графік консультацій з навчальних предметів.

Екстернам, які проживають або проживали на неконтрольованих територіях та в один рік проходять атестацію за курс базової і повної загальної середньої освіти, надається право проходження атестації за курс базової загальної середньої освіти без наявності річного оцінювання навчальних досягнень, окрім предметів: українська мова та література, історія України, географія України, правознавство.

Просимо довести до відома місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів лист щодо застосування Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах.

Додаток: Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах,

затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 р. № 369.

Заступник Міністра                                                                  Павло Хобзей

МалишеваО. П. 481 47 58

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: aoshkola4
Переглядів: 210 | Завантажень: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Мої файли [13]
Статут [1]
Статут

Пошук

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 66

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0